Hotel Louny U Daliborky
Hotel U Daliborky ubytování Louny Aktuální počasí jasno
Aktuální počasí
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 23 m/s
 
Doporučte tyto stránky:

Hotel U Daliborky / Louny

Hotel U Daliborky leží v příhradebním bloku obce Louny. Hotel U Daliborky prošel jemnou rekonstrukcí, při které byly zachovány původní prvky dokreslující historickou atmosféru budovy. Louny nabízejí příjemné strávení a relaxaci od každodenního shonu a stresu.

Ubytování
Hotel U Daliborky v Lounech nabízí kapacitu hotelu o šesti prostorných pokojích s komfortním vybavením, přičemž dva z nich jsou vybaveny kuchyňským koutem.  Pro rodiny s malými dětmi je k dispozici dětská postýlka. Domácí zvířata jsou v tomto hotelu povolena a mohou být ubytována v nekuřáckém pokoji (uveďte prosím toto přání při rezervaci). V koupelně hotelu U Daliborky v Lounech je vám k dispozici vysoušeč vlasů. Na pokoji máte přístup k internetu. K dispozici je také sejf. Některé z nádherně zařízených pokojů mají balkón.

Restaurace
Hotelová restaurace U Daliborky v Lounech  je rozdělena do čtyř částí a je zaměřena na moderní českou kuchyni. Restaurace KLASIK je situovaná do Hilbertovy ulice a nabízí kapacitu 20 míst. Součástí této části restaurace je i salónek pro 8 až 10 osob. Restaurace PANORAMA s krásným výhledem na řeku Ohři a České středohoří s kapacitou 16 míst, na kterou navazuje venkovní terasa, kde může za příznivého počasí posedět až 20 hostů. Nejstarší částí domu jsou Gotické sklepy s kapacitou 32 míst jsou předurčeny pro pořádání firemních akcí, slavnostních a svatebních hostin, abiturientských a rodinných setkání a jiných společenských událostí.

Okolí
Louny leží v Severních Čechách, východním směrem od města Žatec. Město se rozkládá v údolí mezi Českým středohořím a Džbánem. Louny jsou jedním z center české chmelařské oblasti. Severním směrem od okraje města najdeme celou řadu rozlehlých chmelnic. Řeka Ohře protéká severním okrajem města. V historické části města se dochovaly části městských hradeb. Bylo zrekonstruováno několik bašt a dochovala se i jedna ze vstupních bran. V místech původní staré radnice stojí klasicistní dům postavený v letech 1824 až 1826. Nová novorenesanční radnice pochází z let 1886 až 1887.
Hotel Louny U Daliborky - K hotelu přísluší parkovištěHotel Louny U Daliborky - disponuje restauracíHotel Louny U Daliborky - disponuje vinárnouHotel Louny U Daliborky - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Louny U Daliborky -  je k dispozici připojení na internetHotel Louny U Daliborky -  je k dispozici letní terasaHotel Louny U Daliborky - disponuje kavárnouHotel Louny U Daliborky - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Louny U Daliborky - přijímá kreditní karty VISAHotel Louny U Daliborky - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Louny U Daliborky - přijímá kreditní karty JCBHotel Louny U Daliborky - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalHotel Louny U Daliborky - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Louny U Daliborky - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Louny U Daliborky - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Louny U Daliborky - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou